INFORMATION

Updated:
BundleID:
com.kelimecarki
Version:
2.1.1
Size:
25M
Category:
Word
Required:
Android
Rating:
Publish:
2021-03-01
Price:
Free
Developer:

WHAT'S NEW

Uyumsuzluklar düzeltildi
Basit hatalar giderildi

Kelime Çarkı Game SCREENSHOT

【图】Kelime Çarkı – En Popüler Kelime Bulmaca Oyunu(截图1)【图】Kelime Çarkı – En Popüler Kelime Bulmaca Oyunu(截图2)【图】Kelime Çarkı – En Popüler Kelime Bulmaca Oyunu(截图3)

Kelime Çarkı Game DESCRIPTION

Kelime Çarkı, yeni kelimeler öğrenmek için heyecan verici bir bulmaca oyunudur! Verilen harflerle tüm gizli kelimeleri bulmaya ve kelimeleri bu inanılmaz bulmaca oyununa dönüştürecek gizli kelimeleri bulmak için istediğiniz gibi birleştirin! Kolay bir kelime oyunu olarak başlar ve zorlu olur! 7 kıtanın, 7 denizin, 5 okyanusun ve aynı zamanda inanılmaz şehirlerin saklı yerlerini keşfederken dünyayı dolaşırken aynı zamanda kelime hazinesi ve heceleme becerilerinizi geliştirmek de eğlenceli olacaktır. Beyniniz seyahatiniz için teşekkür edecek!

Sözle kelime, merakla merak et ve yapbozla bulmaca, tüm bulmacaları ve ortaya çıkabilecek her sorunu çözerken tüm dünyayı dolaşacaksın. Nihai çözümü elde etmek için mektupları birleştirin ve yeni bir ülkeye seyahat edin! Yeni kelimeler öğrenirken ve kelime bilginizi geliştirirken dünyayı keşfetmekten daha iyi bir şey var mı?
Kelime Bağlan yetişkinler için ücretsiz ve benzersiz bir kelime oyunudur.

Çapraz kelime hikayesinin en iyi oyunu, bağlan ve şimdi bulmaca yapmak için kelimeleri ara!
Harflerin arasında kelimeleri arayın. Harfleri karıştır ve birleştirilecek yeni kelimeler oluştur, seviyeyi geç. Arkadaşların veya ailenle oyna ve 2021 bulmaca ustasının kim olduğunu göster!

Kelime dünyası, zorlu seviyelerle dolu dünyayı keşfederken kelime bilginizi test edecek. Yolculuğunuza Antarktika ile başlayın ve son varış noktasına ulaşmak için yolunuzu izleyin. Her yer ve seviye giderek zorlaşacak ve benzersiz olacak, çünkü World of Word’ün veritabanı zengin ve fantastik. Parmağınızı kaldırmadan harfleri bağlayın, tahtadaki gizli kelimeleri bulun!

NASIL OYNANIR ?

• Bağlanmak ve yeni kelimeler yapmak için harfleri kaydırın
• Seviyeleri açmak için mümkün olduğunca çok kelime bulun.
• REARRANGE İÇİN KARIŞIM Harfleri karıştırın ve harfleri tanımak için harfleri yeniden düzenleyin.
• AVANTAJLANABİLİR İPUCULAR Tanımlayamadığınız bir kelimeye güdük yaparsanız ipuçlarını kullanın
• İnanılmaz fiyatlar elde etmek için mini oyunlarla oynayın
• Kelime ile yeni modu Sudoku oyna !!
• Bir ipucu almak ve bulmacayı çözmek için para kullanın.

KELİME ÇARKI ÖZELLİKLERİ:

★ Günlük bonus ödülleri
★ Toplam 15.000 + seviye
★ her haritada 100 seviye
★ günlük sudoku oynayın ve para kazanın.
★ ilk kelime arama oyununda ücretsiz 500 jeton.
★ sudoku gibi Ekstra mini oyunlar oynamak ve oyun kazanmak.
★ Zorluk seviyeleri ile birlikte artar. Oynaması kolay, ama yenmesi zor!
★ kelime bilginizi test edin!
★ ilk görüşte bulmacayı tahmin ederek çözmek için strateji kullanın
★ dünyaları ve harikaları keşfedin! Yeni yerler ve şehirler keşfedin!
★ Sözlük ile kelimelerin yeni kelimeleri ve anlamlarını öğrenin!
★ gizli sırları bulmacaları bulun ve her bilmece çözmek!
★ ilk pozisyonda ulaşmak ve bir usta olmak.
★ Ayrıca reklam videoları satın alarak veya izlerken daha fazla para kazanabilirsiniz
★ İstediğiniz zaman ve her yerde ÇEVRİMDIŞI oynayın.
★ Her Yaşta Uygulanabilir!
★ ÜCRETSİZ Güncelleme!

Bu, sizi şaşırtmaktan asla vazgeçmeyen gerçek bulmaca hayranları için mükemmel bir bağlantı kelime oyunudur. iNDİR ve şimdi kelime bulmaca oyunu tadını çıkarın!

SIMILAR to Kelime Çarkı Game

Play word puzzles and word games! Brain games and the most fun games.
Your New Word Puzzle Game! If you like Word Search and Word Puzzle word games and are looking for a stress reliever and relaxing word puzzle game, this word game is for you! Here is the newest word game among word games and puzzle games!Are you ready to take a trip in the world of words? You will love this Turkish word puzzle and word puzzle game, which is one of the most beautiful games and also offline games. Puzzle games lovers come here!Word Pearls is one of the free word puzzle games and it is one of the fun games as well as one of the difficult games with its unique themes and music. At the beginning of each puzzle you will have a clue. Your goal is to find all the words that might relate to this tip. Simply combine pearls falling from above to form words! You can shake your phone for a different perspective or for fun. You will see the pearls move.Word pearls, word puzzles, word hunts, intelligence games and riddle games will give the..
⛵ Free to learn words by connecting the letters !
⛳ How big is your vocabulary? ⛳ How many words can you find in this game? ⛵ With 2800+ levels and in 11 languages, this is the most inclusive and challenging word connect game in the market. Come and challenge it, especially if you are a bilingual or trilingual.⛳ Features:1. 2800+ levels, 11 languages2. Cooperate mode: Connect to the same Wifi, and play with families or friends nearby.3. Contest mode: Compete with people all over the world to win coins!4. Japanese style graphics and soothing bgm.⛳ How to Play:1. Tap and connect letters to form words2. Use hints or shuffles if you get stuck3. Connect to the same Wifi to play with families and friends⛵ If you travel to Japan, you will marvel at the beautiful and exotic asian / eastern scenes and decorations. You got it! This word game is designed to bring you a Zen exprience as if you are traveling in Japan.⛵ This is a word puzzle game different from any other word search or word connect game. It is an amazing exprience, like you are on..
A new generation Word Puzzle game that can be played with one hand, without internet!
Tamamen TÜRK uygulamacıların geliştirdiği ve altyapısının hazırlandığı bize ait olan Türkçe Kelime Bulmaca, Kelime Oluşturma ve Sözcük Bulma oyunu tam size göre!Tek elle ve hatta tek parmakla otobüs, minibüs, metrobüs ve aklınıza gelebilecek her yerde rahatça oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan ve aynı zamanda internetsiz oyunlardan biri!Kelime Arama ve Sözcük Bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve Stres atıcı, Rahatlatıcı ve bir o kadarda Zihni zorlayıcı bir kelime bulmaca oyunu arıyorsanız tam size göre!Kelimelerin dünyasında bir geziye çıkmaya var mısınız?Uçan BalonKelime Oyunu ile hem kelime bilginizi geliştirerek beyin jimnastiği yapın hem de Stres atıp rahatladığınızı hissedin. Görsel efektlerin verdiği dinginlik, doğru kelimeleri buldukça balonların patlama sesi 7 den 70 e herkesin gününü eğlenceli bir hale dönüştürecektir.NASIL OYNANIR?- Her bulmacanın başında bir ipucunuz olacak.- Hedefiniz bu ipucuyla ilgili olabilecek tüm kelimeleri bulabilmektir. - Kelimeleri oluşturmak için ekranın altından Uçan Balonları birleştirmeniz yeterli!- Takıldığınızda ipucu kullanmak için “İpucu” butonuna tıklamanız yeterli.- İzle Kazan Videosu izleyerek veya satın alarak daha fazla JETON (Oyun Parası) elde edin ve bu Jetonları İpucuna harcamak için kullanın.- Ayrıca Seviye tamladıkça, Harf Kumbarasını doldurdukça ve her gün oyuna ilk girişinizde çıkan hediye..
| Word
Wordle WOW Crossword and Word Search, Word Game, Scrabble, Offline Word Game
Welcome to Word of Kings! In this fantastic crossword game, you will improve your vocabulary and spelling skills at the same time you travel around the world discovering the hidden secrets of the 7 wonders and also incredible cities.⭐⭐⭐ WordleDaily Word Puzzle ⭐⭐⭐In WOW you will start with few letters as an unique clue, you will have to test your brain to write and create new words from scratch and connect all of them to get the final crossword solution. Will you master this vocabulary game? Sometimes you will have the solution clear in your head, but sometimes you will have to guess the solution as there won't be more words to connect. This game is a perfect entertainment tool to improve and develop your searching, writing, and solving problem skills Wordly.Puzzle by puzzle you will travel around the world while solving every crossword and every challenge that may arise. Connect letters to get the final solution and travel to a new Wordly country! Is there any better than discovering the world while learning new words and improving your vocabulary?What..
| Word
Race against time with a knowledge-based word game! internet free and free
Kelime Bulmaca Oyunutv2Zamana karşı yarışmayı sevenler ve zor soruları ben bilirim diyenler için en sevilen bulmaca ve kelime oyunu- İnternetsiz- Tek Elle oynanabilir - En pratik oyun için petek harfler- En geniş soru hazinesi- Eğlendirir, öğretir, beyin kıvrımlarını geliştirir- Kelimeyi hatırlamakta zorlanıyorsanız "HARF AL"ın- Kelimeyi bulduysanız hemen süreyi "DUR"durun ve Tahmin İbresi bitmeden cevabı girin.- Kelimeyi bulmakta zorlandığınızda YARDIM ve soru DEĞİŞTİR Bonuslarından yararlanabilirsiniz.- Soruyu hemen geçmek için PAS butonuna basabilirsiniz ama unutmayın ki bu durumda ya hiç puan alamaz yada Tahmin Sürecindeyseniz eksi puan alırsınız.- Oyun tamamen internetsiz çalışmaktadır ama internete bağlı olduğunuz sürece YARDIM ve DEĞİŞTİR Bonusları üretilmektedir.- Oyun tek elle çok rahat oynanabilir ve tamamen ücretsizdir.- Alışkanlık yapan ve oynadıkça kelime hazinenizi geliştiren bu faydalı oyunu hemen indirin ve oynamaya başlayın.Kelime Bulmaca Oyunu internetsiz ve bedava olarak her an yanınızdaHemen yükleyip beyin sporuna başlayabilirsiniz :) iyi eğlencelerEn sevilen kelime oyunuSözcük Bulmacainternetsiz
| Word
Kelime Çarkı, yeni kelimeler öğrenmek için heyecan verici bir bulmaca oyunudur! Verilen harflerle tüm gizli kelimeleri bulmaya ve kelimeleri bu inanılmaz bulmaca oyununa dönüştürecek gizli kelimeleri bulmak için istediğiniz gibi birleştirin! Kolay bir kelime oyunu olarak..
Kelime Çarkı, yeni kelimeler öğrenmek için heyecan verici bir bulmaca oyunudur! Verilen harflerle tüm gizli kelimeleri bulmaya ve kelimeleri bu inanılmaz bulmaca oyununa dönüştürecek gizli kelimeleri bulmak için istediğiniz gibi birleştirin! Kolay bir kelime oyunu olarak başlar ve zorlu olur! 7 kıtanın, 7 denizin, 5 okyanusun ve aynı zamanda inanılmaz şehirlerin saklı yerlerini keşfederken dünyayı dolaşırken aynı zamanda kelime hazinesi ve heceleme becerilerinizi geliştirmek de eğlenceli olacaktır. Beyniniz seyahatiniz için teşekkür edecek!Sözle kelime, merakla merak et ve yapbozla bulmaca, tüm bulmacaları ve ortaya çıkabilecek her sorunu çözerken tüm dünyayı dolaşacaksın. Nihai çözümü elde etmek için mektupları birleştirin ve yeni bir ülkeye seyahat edin! Yeni kelimeler öğrenirken ve kelime bilginizi geliştirirken dünyayı keşfetmekten daha iyi bir şey var mı?Kelime Bağlan yetişkinler için ücretsiz ve benzersiz bir kelime oyunudur.Çapraz kelime hikayesinin en iyi oyunu, bağlan ve şimdi bulmaca yapmak için kelimeleri ara!Harflerin arasında kelimeleri arayın. Harfleri karıştır ve birleştirilecek yeni kelimeler oluştur, seviyeyi geç. Arkadaşların veya ailenle oyna ve 2021 bulmaca ustasının kim olduğunu göster!Kelime dünyası, zorlu seviyelerle dolu dünyayı keşfederken kelime bilginizi test edecek. Yolculuğunuza Antarktika ile başlayın ve son varış..
| Word
Construction terms Word Game, specially created for employees in the industry
İnşaat sektöründe çalışıyorsanız bu oyun tam size göre!İnşaat terimlerinden oluşan eğlendirirken öğreten, beyin egzersizi yaptıran kelime bulmaca oyunu. Mutlaka denemelisinizZamana karşı yarışmayı sevenler ve zor soruları ben bilirim diyenler için en sevilen bulmaca ve kelime oyunuHer yerde tek elinizle oynayabileceğiniz ergonomik tasarımEn pratik oyun için petek harflerEn geniş soru hazinesiİnternet olmadan da rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyunEğlendirir, öğretir, beyin kıvrımlarını geliştirirKelimeyi hatırlamakta zorlanıyorsanız "HARF AL"ınKelimeyi bulduysanız hemen süreyi "DUR"durun ve Tahmin İbresi bitmeden cevabı girin.Kelimeyi bulmakta zorlandığınızda YARDIM ve soru DEĞİŞTİR Bonuslarından yararlanabilirsiniz.Soruyu hemen geçmek için PAS butonuna basabilirsiniz ama unutmayın ki bu durumda ya hiç puan alamaz yada Tahmin Sürecindeyseniz eksi puan alırsınız.Oyun tamamen internetsiz çalışmaktadır ama internete bağlı olduğunuz sürece YARDIM ve DEĞİŞTİR Bonusları üretilmektedir.Alışkanlık yapan ve oynadıkça kelime hazinenizi geliştiren bu faydalı oyunu hemen indirin ve oynamaya başlayın.İnşaat Kelime Oyunu internetsiz ve ücretsiz olarak her an yanınızdaHemen yükleyip beyin sporuna başlayabilirsiniziyi eğlenceler
| Word

Kelime Çarkı Game DOWNLOAD

Free DownloadGoogle PlayOfficial Website