INFORMATION

Updated:
BundleID:
com.klu.emreyildirim.klu_mobil
Version:
2.0.0
Category:
Education
Required:
Android
Rating:
41
Publish:
2021-09-16
Price:
Free
Developer:

WHAT'S NEW

KLU Mobil yeni versiyonu yayında!
Hata düzeltmeleriyle birlikte yeni özelliklerin eklendiği bu sürümde, üniversitemiz bilgi kaynaklarına (haberler, duyurular, etkinlikler, iletişim, kütüphane, e-posta işlemleri, wifi rehberi, yemek listesi, personel rehberi, akademik takvim, aday öğrenci vb.) erişim süreci geliştirilmiştir. Ek olarak, öğrenci ve personellerimizin, ÖBS temelli akademik bilgilere daha rahat erişebilmesi amacıyla yeni güncellemeler yapılmıştır.

SCREENSHOT

【图】KLU Mobil(截图 0)【图】KLU Mobil(截图 1)【图】KLU Mobil(截图 2)

DESCRIPTION

Üniversitemiz öğrencileri, mobil uygulama sayesinde haberler, duyurular, etkinlikler, genel bilgiler, iletişim, danışman bilgileri, ders programı, sınav programı, sınav sonuçları ve transkript bilgilerine erişim sağlayabilir.
Üniversitemiz personelleri ise, haberler, duyurular, etkinlikler, genel bilgiler, iletişim, izin durumu, verilen dersler, danışmanlık bilgileri, ders programı ve sınav programı bilgilerine erişim sağlayabilecektir.

Çeşitli hata düzeltmeleriyle birlikte yeni özelliklerin eklendiği bu yeni sürümde, hem daha etkili bir kullanıcı deneyiminin sunulması hem de öğrenci ve personellerimizin üniversitemizle ilgili çeşitli bilgi kaynaklarına (kütüphane, e-posta işlemleri, wifi rehberi, günlük yemek listesi, personel rehberi, akademik takvim, vb.) hızlıca erişebilmesi amaçlanmıştır.
Yapılan güncellemelere ek olarak, üniversitemizi tanımak isteyen aday öğrencilerimize özel bir bilgi sayfası da artık mobil uygulamamızda yer almaktadır.

Kırklareli Üniversitesi
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

READ MORE...

RELATE

DOWNLOAD

Free DownloadGoogle PlayOfficial Website

REVIEWS

Guest

Arayüz güzel ama daha da güzelleştirilebilir çok önemli değil o ama istenilen her şeyi gösteriyor giriş de kolay tam istenilen uygulama